Studio MoVi

Zavolejte nám

+420 737 651 080

3 denní SketchUp – Základní – Praha

Zakoupit
Zbývající místa: 4 studenti
Termín: 20.-22.5. + 1 hodina následné online konzultace;
Úroveň: Začátečník

NEZÁVAZNĚ  POPTAT

Pro práci ve SketchUpu je důležité nepodcenit fixaci základních návyků a pravidel modelování …

V čase:  9.00-12.00 – obědová pauza – 13.00-16.00 hod Navíc:   Možnost 1 hodiny online nebo osobních konzultací v období do jednoho měsíce po ukončení školení. Počet studentů: 2-4


  • Kurz může být hrazen z programu MPSV “Jsem v kurzu”
    Ve výši  82% jako Kurz digitálního vzdělávání 
  • Tento kurz najdet v databázi kurzů ZDE  – vše vyřídíte online   

Pro koho je kurz určený:  Ještě jste s programem vůbec nepracovali nebo jste ho  naťukli, něco odzkoušeli, ale nevíte jak dál. Pak vám tento kurz doporučujeme jako minimum pro start práce se SketcHupem. Co vás naučíme: Lidsky řečeno:  … Po absolvování školení budete umět vymodelavat místnost podle podkladů, vytvořit si specifický “kus” nábytku, další načíst přímo od výrobce a uložit si je do počítače pro snadné načtení do jiných modelů. Použít materiály stažené  z internetu, upravit si je, vytvořit jejich  kombinace. Vložit fotku jako obraz na stěnu. Nastavit pohledy kamery, ke kterým se bude snadné vracet,  z nich pak vytvořit animaci. Sketchupovštinou:  Aneb řečí technickou, s termíny užívanými v programu – dobře nastavit prostředí programu – správně používat kreslící a editační nástroje – správně uspořádat model do hladin a pracovat se scénami – seskupovat geometrii – kdy použít skupiny, kdy komponenty (knihovní prvky) – pracovat s komponentou, editovat ji, vytvářet její kopie a varianty – najít hotové knihovní prvky, upravovat je, použít jen jejich část – vložit rastrové obrázky jako materiál(texturu) nebo obrázek – editovat textury, vytvářet a ukládat nové – pracovat s načtenými podklady – DWG, PDF nebo nascenovanými obrázky – importovat modely v různých formátech přímo od výrobců – nastavit pohledy do scén, vytvořit řezy – exportovat náhledy a model – vytvořit jednoduchou animaci – jaké se nám osvědčily různé tipy a triky

I když budeme pracovat s interiérem, snadno tyto dovednosti zúročíte například při vytváření modelu domu, truhlářských výrobků apod.

   

Je lépe zaparkovat v jiné části Prahy bez parkovacích zón a dojet MHD.
Pokud kurz zrušíte více jak 3 dny předem, můžete si vše převést na nový termín, případně vám 100% částky vrátíme. Dojde-li ke zrušení méně než 3 dny před zahájením, musíme bohužel strhnout storno v hodně 15% z ceny kurzu. Dojde-li ke zrušení v průběhu kurzu, odečteme poměrnou částku z odučených dnů + 15 % ze zbývající částky kurzu.
Rozhodně ne. I ti, kdo už se SketchUpem začali pracovat, na kurzu určitě najdou nové a důležité informace, ukážeme jim výhodné návyky při modelování, tipy a triky, které je dobré využívat, propojíme jim dosud nabyté znalosti.
Na termínu online konzultace se domluvíme po školení telefonicky nebo po WA. Až budete vědět, kde jste se v práci s programem zasekli a kde byste potřebovali poradit. Propojíme se například přes sdílené obrazovky. Není nutné vybrat celou hodinu najednou, můžete si konzultaci rozdělit na dvě části.
Je to jen na vás. Náš počítač včetně instalace vám na kurzu může být k dispozici (OS WIN). Ale pokud plánujete s programem začít okamžitě pracovat, což doporučujeme, bývá lepší přijít s vlastním zařízením. Na školení lze modelovat ve zkušební verzí, která funguje 30 dní od instalace, jinak je potřeba zakoupit předem roční předplatné SketchUpu – můžeme zprostředkovat. Se samotnou instalací a nastavením případně pomůžeme. Ale raději před školením, abychom si neubírali čas.
https://sketchup.cz/sketchup-eshop/nakup-sketchup-pro/
https://sketchup.cz/systemove-pozadavky-pro-sketchup/

Buďte první, kdo přidá recenzi.

Please, login to leave a review
3 denní SketchUp – Základní – Praha
Cena:
10,500 Kč