Studio MoVi

Zavolejte nám

+420 737 651 080

1 denní SketchUp – Doplňkové – Praha

Zakoupit
Zbývající místa: 4 studenti
Termín: Termín po domluvě
Úroveň: Pokročilý

NEZÁVAZNĚ  POPTAT

Ve SketchUpu je pořád co se učit …

V čase:  9.00-12.00 – obědová pauza – 13.00-16.00 hod
Navíc:   Možnost 1 hodiny online nebo osobních konzultací v období do jednoho měsíce po ukončení školení
Počet studentů:  2-4

Pro koho je kurz určený:  Například pro vás, kteří se SketchUpem už pracujete,  vytvoříte model víceméně podle svých představ, ale narážíte na určité hranice svých znalostí. Nebo jste před nějakým časem absolvovali školení,  něco si zapamatovali, něco jen zčásti, něco vůbec.  Nebo využíváte program ve specifickém oboru a rádi byste našli co nejefektivnější způsob práce.

Co vás naučíme:  Přesný obsah není daný předem. Probíráme zkrátka to, co vás při modelování trápí, co vám nejde, s čím si nevíte tak úplně rady.

Je lépe zaparkovat v jiné části Prahy bez parkovacích zón a dojet MHD.
Pokud kurz zrušíte více jak 3 dny předem, můžete si vše převést na nový termín, případně vám 100% částky vrátíme. Dojde-li ke zrušení méně než 3 dny před zahájením, musíme bohužel strhnout storno v hodně 15% z ceny kurzu. Dojde-li ke zrušení v průběhu kurzu, odečteme poměrnou částku z odučených dnů + 15 % ze zbývající částky kurzu.
Na termínu online konzultace se domluvíme po školení telefonicky nebo po WA. Až budete vědět, kde jste se v práci s programem zasekli a kde byste potřebovali poradit. Propojíme se například přes sdílené obrazovky. Není nutné vybrat celou hodinu najednou, můžete si konzultaci rozdělit na dvě části.
Je to jen na vás. Náš počítač včetně instalace vám na kurzu může být k dispozici (OS WIN). Ale pokud plánujete s programem začít okamžitě pracovat, což doporučujeme, bývá lepší přijít s vlastním zařízením. Na školení lze modelovat ve zkušební verzí, která funguje 30 dní od instalace, jinak je potřeba zakoupit předem roční předplatné SketchUpu – můžeme zprostředkovat. Se samotnou instalací a nastavením případně pomůžeme. Ale raději před školením, abychom si neubírali čas.
https://sketchup.cz/sketchup-eshop/nakup-sketchup-pro/
https://sketchup.cz/systemove-pozadavky-pro-sketchup/

Buďte první, kdo přidá recenzi.

Please, login to leave a review
1 denní SketchUp – Doplňkové – Praha
Cena:
3,900 Kč