Studio MoVi

Zavolejte nám

+420 737 651 080

Naše služby

Pokud chceme SketchUp a programy pro fotorealistické vizualizace učit smysluplně, je důležité s nimi i pracovat. Je důležité řešit v nich zejména reálné „situace a problémy“. To nám pak dává základ k tomu, abychom i svým klientům uměli poradit v jejich práci. Teoretická výuka nestačí, tu zvládnete pomocí videí na YouTube i sami. Důležité je know-how a praktické rady, finty, tipy, triky, zkratky … které vám rádi poskytneme. A naopak pro ty, kteří nám práci zadávají, jsme zárukou toho, že zakázky skutečně zpracovat umíme. Vždyť jsme ti, kdo od koho se ostatní učí. Co vám umíme nabídnout?

Pro interiérově designéry, developery, ale i ty, kteří řeší vlastní nemovitost

Tvorba 3D modelů

 Podle zaslaných podkladů ve SketchUpu vymodelujeme 3D model bytu, kanceláří, ale i celý rodinný nebo bytový dům včetně terénu. Tak, aby se pak už mohli věnovat jen své práci – tvoření designu.


Umíme také vymodelovat specifický kus nábytku apod., který jste nikde nenašli jako již hotový 3D model.


A do třetice s některými designéry spolupracujeme na vyhotovení celého 3D modelu jejich návrhu.

Vizualizace interiéru, exteriéru

Návrh interiéru převedeme z podoby 3D modelu podoby fotorealistické vizualizace, podle požadované kvality a rozlišení. Posuďte sami.
Stejně tak umíme i fotorealistická vizualizaci exteriéru, včetně zasazení do reálné fotografie.

Cena dle rozsahu – stanovíme podle podkladů a požadavků

Návrh interiérů, exteriéru

Rádi pomůžeme i s návrhem interiéru, zkušenosti a spolupráci architektů a designérů máme.

Cena dle rozsahu – stanovíme podle podkladů a požadavků

Zaměření

.. umíme vám nemovitost zaměřit, připravit případné pasporty atd.

Cena dle rozsahu

850,- Kč/hod + cestovní náklady (nejsme plátci DPH)

Pro realitní kanceláře, ale i soukromé osoby, které chtějí vylepšit inzerci nabízené nemovitosti, pronájmu, služeb ubytování atd. nabízíme několik možností prezentace daných prostor. Vyberte si z následujících možností

2D půdorys

    • Klasický černobílý stavební půdorys se základními kótami, popisem a výměrami jednotlivých místností. Pomůže potenciálnímu zájemci lépe se zorientovat v uspořádání prezentovaných prostor. Cena pro samostatně tvořený půdorys, k 2D a 3D plánku je dodáván v ceně.

1 podlaží max 250 m2

Cena – 250,- Kč (nejsme plátci DPH)

2D plánek – architektonický

Barevný 2D plánek se schematickým naznačením vybavení každé místnosti podle jejího zamýšleného účelu. Tento plánek poskytne i neodborníkovi lepší představu o velikostech a možnostech využití jednotlivých prostor podle vlastního uvážení.
1 podlaží max 250 m2

2D půdorys v ceně

Cena – 500,- Kč (nejsme plátci DPH)

3D plánek

Fotorealistický horní pohled do 3D modelu se zařízením jednotlivých místností a realistickými povrchy. Posunuje možnosti zobrazení 2D plánku a nabízí líbivější a názornější grafiku. Velice efektní.
1 podlaží max 250 m2

2D půdorys v ceně

Cena – 1000,- Kč (nejsme plátci DPH)

Virtuální Home Staging

Řekněme si na rovinu, že stará, vybydlená nebo prázdná nemovitost není pro prezentaci budoucímu klientovi nic moc. Její fotky rozhodně nelákají ke koupi. Získá si jen toho, kdo v ní i v této podobě umí vidět další potenciál. Oslovte daleko větší okruh zájemců a využijte možnosti virtuálního home stagingu. Na základě reálného stávajícího stavu pro vás vypracujeme virtuální stav budoucí. Dejte nám svůj vlastní návrh rozmístění nebo můžeme přispět i návrhem naším. Máme bohaté zkušenosti a mimo jiné spolupracujeme s architekty i interiérovými designéry.
1 místnost – 2 pohledy (2 obrázky)

Základní cena – 3000,- Kč (nejsme plátci DPH)

a něco navíc …

.. umíme vám nemovitost zaměřit, připravit případné pasporty atd.
Cena dle rozsahu –stanovíme podle podkladů

850,- Kč/hod + cestovní náklady (nejsme plátci DPH)

Protože máme rádi technologie a jsme schopni nabídnout komplexní službu, můžete u nás objednat i následující

Fotografování

Běžná praxe jakékoliv nabídky nemovitosti, pronájmu, ale i ubytovacích služeb se většinou opírá o fotografie nabízených prostor. Ale i taková běžná záležitost jako je fotografie může být dobrá a špatná. Časy, kdy realitní makléř „oběhl“ byt, kancelář, sklad … s digitálním fotoaparátem, udělal pár snímků a ty pak zadal k inzerci, už jsou dávno pryč. Při prodeji je třeba zaujmout, odlišit se. A v tom vám může pomoct právě profesionálně zpracovaná prodejní série fotek.

Virtuální nebo Video prohlídka

Tam, kde se nechcete spokojit s fotografiemi, tam, kde chcete ozvláštnit nabídku a mít tak větší šanci, jak zaujmout nového klienta, tam sáhněte po jedné z těchto dvou možností.


Virtuální prohlídka, vyšší level fotografického zpracování, umožní zájemci, aby se sám „prošel“ vaší nabídkou. Podrobněji prozkoumal, co ho zajímá a udělal si celkový obrázek o nabízených prostorách.


Videoprohlídka je na video zachycený reálný průchod nemovitostí, profesionálně upravený a sestříhaný tak, aby zdůraznil kvality daného prostoru a podpořil tak jeho celkový dojem.


Letecké snímkování je zajímavý způsob prezentace exteriéru. Pohled z ptačí perspektivy nabízí ojedinělý pohled na danou nemovitost, pozemek nebo obojí najednou.
Sami si vyberete, jestli chcete jen fotografie ze vzduchu, nebo budete raději prezentovat svoji nabídku pomocí profesionálně upraveného videa. Spojení videa z dronu a videoprohlidky interiéru nemá chybu.

Pro výrobce, marketing ...

S výrobci nábytku a dalších zařizovacích předmětů spolupracujeme na vytváření jejich SketchUp modelů, případně konverzi a zjednodušení 3D modelů z jiných formátů.
Cena dle rozsahu –stanovíme podle podkladů

850,- Kč/hod (nejsme plátci DPH)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
Designer