Studio MoVi

Zavolejte nám

+420 737 651 080

5ti denní SketchUp – Interiéry – Praha

Zakoupit
Zbývající místa:
Termín: Termíny v popisu kurzu
Úroveň: Začátečník

NEZÁVAZNĚ  POPTAT

SketchUp a interiérový design si rozumí, pokud se naučíte pravidla, jak vytvářet model, budou průběžné změny jednoduché  …

V čase:  9.00-12.00 – obědová pauza – 13.00-16.00 hod
Navíc:   Možnost 1 hodiny online nebo osobních konzultací v období do dvou měsíců po ukončení školení.

Květen 2024 – přesné rozložení:              NAPLNĚNO
6.-7.5.2024
13.-15.5.2024

Srpen 2024 – přesné rozložení:               NAPLNĚNO
5.-7.8.2024
12.-13.8.2024


  • Kurz může být hrazen z programu MPSV “Jsem v kurzu”
    Ve výši  82% jako Kurz digitálního vzdělávání 
  • Tento kurz najdete v databázi  ZDE – vše vyřídíte online 

Počet studentů: 2-5

Pro koho je kurz určený:  Pokud jste designér a potřebujete ke své práci přidat i tvorbu 3D modelů , zpracovávata grafickou prezentaci svého návrhu tak, aby byla propojená s vytvořeným modelam a zohledňovala změny v něm provedené, jste na správné stránce.
Co vás naučíme:
Lidsky řečeno: 
Jak vymodelovat designovaný prostor z dostupných podkladů od projektanta nebo z nascanovaných plánů,  najít nebo vytvořit specifické 3Dmodely nábytku, jak pracovat s barvami a konkrétními materiály povrchů, kde je pro počítač najít případně jak je vytvořit; jak vypracovat několik variant designu v rámci jednoho modelu. Provedeme vás až k závěrečné přípravě prezentace projektu, ukážeme vám technicky, jak pro klienta s použitím vašeho modelu vytvořít Moodboard i technické výkresy pro profese. Sketchupovštinou:  Aneb řečí technickou, s termíny užívanými v programu – dobře nastavit prostředí programu – používat kreslící a editační nástroje + osvědčené tipy a triky – správně uspořádat model do hladin, jak pracovat s různě nastavenými scénami – seskupovat geometrii – skupiny a komponenty (knihovní prvky) – pracovat s komponentou, editovat ji a vytváření kopie a varianty – najít hotové komponenty (např.nábytek apod.), upravit je, použít jen jejich část – použít rastrové soubory jako materiál nebo obrázek – editovat textury, vytvářet a ukládat nové – pracovat s načtenými podklady – DWG, PDF,  nascenované obrázky – importovat 3D modely od výrobců z různých formátů – nastavit pohledy, vytvořit řezy, vytvářet varianty – export pohledů, 3D modelů, jednoduchou animaci A přidáme navíc – naše osvědčené tipy a triky – práci se styly – úpravy, MIX, skicy Od ruky – práci se stíny – modul LayOut (součást PRO vezre SketchUpu) a sestavení prezentace z vytvořeného modelu

A pokud nejste designér, nadno tyto dovednosti zúročíte i v jiných oborech. SketchUp je opravdu velice univerzální program.

Je lépe zaparkovat v jiné části Prahy bez parkovacích zón a dojet MHD.
Pokud kurz zrušíte více jak 3 dny předem, můžete si vše převést na nový termín, případně vám 100% částky vrátíme. Dojde-li ke zrušení méně než 3 dny před zahájením, musíme bohužel strhnout storno v hodně 15% z ceny kurzu. Dojde-li ke zrušení v průběhu kurzu, odečteme poměrnou částku z odučených dnů + 15 % ze zbývající částky kurzu.
Rozhodně ne. I ti, kdo už se SketchUpem začali pracovat, na kurzu určitě najdou nové a důležité informace, ukážeme jim výhodné návyky při modelování, tipy a triky, které je dobré využívat, propojíme jim dosud nabyté znalosti.
Na termínu online konzultace se domluvíme po školení telefonicky nebo po WA. Až budete vědět, kde jste se v práci s programem zasekli a kde byste potřebovali poradit. Propojíme se například přes sdílené obrazovky. Není nutné vybrat celou hodinu najednou, můžete si konzultaci rozdělit na dvě části.
Je to jen na vás. Náš počítač včetně instalace vám na kurzu může být k dispozici (OS WIN). Ale pokud plánujete s programem začít okamžitě pracovat, což doporučujeme, bývá lepší přijít s vlastním zařízením. Na školení lze modelovat ve zkušební verzí, která funguje 30 dní od instalace, jinak je potřeba zakoupit předem roční předplatné SketchUpu – můžeme zprostředkovat. Se samotnou instalací a nastavením případně pomůžeme. Ale raději před školením, abychom si neubírali čas.
https://sketchup.cz/sketchup-eshop/nakup-sketchup-pro/
https://sketchup.cz/systemove-pozadavky-pro-sketchup/

Buďte první, kdo přidá recenzi.

Please, login to leave a review
5ti denní SketchUp – Interiéry – Praha
Cena:
15,500 Kč