Studio MoVi

Zavolejte nám

+420 737 651 080

SketchUp konzultace – osobní – Praha

Zakoupit
Zbývající místa: 1 student
Termín: termín - po domluvě
Úroveň: Pokročilý

⇒ NEZÁVAZNĚ POPTAT

Skvělé je, že ve  SketchUpu vede ke stejnému cíly více  cest … co uživatel, to vlastní postup

Pracujete se SketchUpem a narazíte na konkrétní problém. Nebo jen máte jen pocit, že by některé postupy při modelování šlo zjednodušit a nevíte kudy do toho.

Pak je pro vás individuální konzultace to pravé.

Cena 850,- Kč/hod – termín na domluvě

Je lépe zaparkovat v jiné části Prahy bez parkovacích zón a dojet MHD.
Pokud kurz zrušíte více jak 3 dny předem, můžete si vše převést na nový termín, případně vám 100% částky vrátíme. Dojde-li ke zrušení méně než 3 dny před zahájením, musíme bohužel strhnout storno v hodně 15% z ceny kurzu. Dojde-li ke zrušení v průběhu kurzu, odečteme poměrnou částku z odučených dnů + 15 % ze zbývající částky kurzu.
Na termínu online konzultace se domluvíme po školení telefonicky nebo po WA. Až budete vědět, kde jste se v práci s programem zasekli a kde byste potřebovali poradit. Propojíme se například přes sdílené obrazovky. Není nutné vybrat celou hodinu najednou, můžete si konzultaci rozdělit na dvě části.
Je to jen na vás. Náš počítač včetně instalace vám na kurzu může být k dispozici (OS WIN). Ale pokud plánujete s programem začít okamžitě pracovat, což doporučujeme, bývá lepší přijít s vlastním zařízením. Na školení lze modelovat ve zkušební verzí, která funguje 30 dní od instalace, jinak je potřeba zakoupit předem roční předplatné SketchUpu – můžeme zprostředkovat. Se samotnou instalací a nastavením případně pomůžeme. Ale raději před školením, abychom si neubírali čas.
https://sketchup.cz/sketchup-eshop/nakup-sketchup-pro/
https://sketchup.cz/systemove-pozadavky-pro-sketchup/

Buďte první, kdo přidá recenzi.

Please, login to leave a review
SketchUp konzultace – osobní – Praha
Cena:
850 Kč